Україно, я на колінах! Як теленовини зробили Президента головним тріумфатором «Ігор нескорених»
Петро Порошенко став на коліно, й тележурналісти приділили цьому більше уваги, ніж учасникам «Ігор нескорених». Телеканали дружно ігнорують розкол в «Опозиційному блоці». ICTV продовжує піарити «Наш край» – цього разу на безпідставній критиці МОЗ.
Фестиваль піару на «Інтері»: православ’я та фільми із окупованого Криму
Телеканал пропіарив на темі православного кінофестивалю двох своїх колишніх голів правління, одного екс-регіонала та фільм, знятий в окупованому Криму. Але так нічого і не розповів про жодного учасника конкурсу.
Новий еталон популізму та новий головний ворог теленовин
У вересні першість за порушеннями традиційно утримують «Інтер» та «Україна», а от лідери у категорії чорного піару змінились.
Отака історія, малята: які казки розповідають українцям у теленовинах
Чарівні миротворці, хижі чупакабри та тринадцятий апостол — сучасне українське фентезі у прямому ефірі новин. Головні маніпуляції вересня 2017-го.
Вибухи в Калинівці підкреслили три проблеми українських теленовин
Журналісти повідомляють про уявних диверсантів і піарять політиків на недоведених загрозах. Але замовчують при цьому цілком конкретну критику Президента.
Ефір усе стерпить: теленовини масово заміняють експертів політиками
«Опозиційний блок» вважає, що 12-річна освіта заважає одруженню, Олег Ляшко пропонує боротися з інфляцією зростанням зарплат, Віталій Кличко знову обіцяє побудувати в Києві «Діснейленд». Журналісти транслюють це в новинах без коментарів.
Телевізійний «фейс-контроль»: як журналісти пропускають у новини лише обраних
День народження святкує лише Рінат Ахметов, до виборів готується лише «Наш край», у суді над Лавриновичем позицію має лише захист, медичну реформу коментують усі, крім МОЗ.
Чупакабра повернулася на «1+1»
Кореспонденти аналізують сліди загадкової тварини, а місцеві жителі бігають як чупакабри.
«Забуті компроміси»: телеканали «не помітили» зміни позиції Віктора Пінчука в питанні Криму
Віктор Пінчук пропонує повертати Крим, а журналісти ICTV, СТБ, «України» та «Інтера» не нагадують глядачам, що ще дев’ять місяців тому олігарх мав дещо іншу позицію.
«Жовта» трагедія «1+1»
А вам хочеться дізнатися ексклюзивні подробиці сімейного життя та приховане прізвище постраждалої від вибуху в центрі Києва?

Автори

К
С