Кому вірити в часи постправди? Поради журналістів «Українського тижня»
Чому не варто довіряти блогерам, які особливості інформаційної війни в Україні та які є ознаки постправди.
Поверни їх повністю. Чи ефективні програми для відновлення даних?
Challenge accepted. MediaSapiens отримав новий виклик — безплатно відновити втрачені дані за допомогою програм. Розповідаємо, як це зробити й за яких умов можливе відновлення.
«Рекламний фотограф — не творець, а ремісник та інструмент продажів», — Василь Шульга
На «Книжковому Арсеналі» фотограф Василь Шульга презентував свою книжку «Invisible photobusiness: що має знати фотограф, який хоче знімати для світових брендів» (видавництво Pabulum).
Володимир Горбулін: Для України є три сценарії розвитку гібридної війни
20 травня на «Книжковому Арсеналі» презентували книжку «Світова гібридна війна: український фронт» — колективну монографію фахівців Національного інституту стратегічних досліджень.
Дешево і сердито. Що пропонують онлайн-сервіси для презентацій задарма?
Усі вже чули, що PowerPoint легко замінити онлайн-інструментами. MediaSapiens вирішив у них розібратися й перевірити, що вони пропонують безкоштовно, а також визначити, якими ж є правила успішної презентації.
МедіаСекс. Частина перша: «Всі хочуть українську жінку! І тільки наші чоловіки перебирають»
Жіночі глянцеві журнали подають інтимні теми у специфічний спосіб: коментар сексолога тут знайти складно, зате можна ознайомитися з повним набором стереотипів щодо «місця» й ролі жінки.
Дмитро Лисицький: Для журналістів штучний інтелект — загроза
Штучний інтелект має великий потенціал у сфері впливу на людей: прикладом цього є примітивна технологія таргетування. Про те, чи потрібно боятися штучного інтелекту і як він впливає на журналістику — в лекції Дмитра Лисицького, співзасновника Influ2 — маркетингового рішення на основі штучного інтелекту (AI).
Повне занурення. Викиньте старі камери, час знімати сферичні відео
MediaSapiens поспілкувався із засновниками нової української студії New Cave Media, яка спеціалізується на зйомках 360-контенту.
Німецький воєнний журналіст Дітмар Шуманн: Фабрика тролів для Путіна значно важливіша, ніж кілька нових танків
2 березня відбулась відкрита лекція німецького воєнного журналіста та документаліста Дітмара Шуманна «Залишитися живим: як працювати воєнним журналістом в Україні, Грузії та Сирії». Захід організувала ГО «Детектор медіа» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Без Photoshop: шість онлайн-сервісів для редагування фото нашвидкуруч
Де в інтернеті можна легко зробити колаж, додати фільтри на зображення або зробити ретушування.

Автори

К
С