П’ять безкоштовних програм для ведення проектів — чи допоможуть вони впорядкувати робочий безлад
Todoist, Slack, Trello, GanttProject та Asana — про ці програми для ведення проектів ітиметься в нашому огляді.
В Україні дуже мало експериментували з передплатою онлайн-видань — керівниця проекту «Накипіло»
Про проблеми незалежних видань та плани монетизації контенту - в інтерв'ю із керівницею та співзасновницею проекту «Накипіло» Наталею Курдюковою.
«Кишенькові», «диванні», «весільні» й «телевізійні» експерти. А де ж шукати якісних?
Сьомого лютого відбулася публічна дискусія «Експерти в медіа та професійні стандарти журналістики: кого запрошувати і як титрувати?», під час якої члени Незалежної медійної ради та зацікавлені представники медійної спільноти обговорили особливості залучення експертів у ЗМІ.
Чотири рецепти дослідження фейків за допомогою онлайн-інструментів
Як відстежити траєкторію поширення фейкових новин у Facebook та перевірити, наскільки ефективна робота фактчекінгових проектів — дослідники з американської мережі Public Data Lab пропонують для цього скористатися такими онлайн-інструментами, як CrowdTangle, Google News Search та Gephi.
Новий рік — нові можливості. Огляд стипендій, грантів та конкурсів для журналістів
Онлайн-курс зі створення ботів, саміт для фактчекерів у Римі, стипендія на участь у конференції Future News Worldwide 2018 та інші можливості для медійників.
Чому безпека наших смартфонів пов’язана з «тоталітарним підходом» в ІТ
Яка операційна система для мобільних пристроїв безпечніша, наскільки українці обізнані з кіберзагрозами і які найпростіші дії допоможуть врятувати ваш смартфон від зловмисників — розповідає спеціаліст з інформаційної безпеки Володимир Стиран.
В мене вперше здуло камеру разом зі штативом — фотограф Євген Самученко про те, як знімати полярне сяйво в Ісландії
Одеський тревел-фотограф Євген Самученко здобув перше місце в конкурсі Photocrowd у категорії «Зимовий пейзаж» (Winter landscape photo contest). Його знімок також увійде до журналу N-Photo (Nikon photo magazine).
Як завести здорові фінансові звички? П'ять безкоштовних додатків для обліку грошей
Я довго організовувала особисті фінанси за правилом «чотирьох конвертів», але редакційне завдання й інтерес до нових цікавих додатків перевели мене на наступний рівень. У цьому огляді йтиметься про гроші, аналітику й те, як, вчасно діставши з полиці термокружку, можна заощадити на каві «з собою» (капітан очевидність, звісно).
2017-й — надзвичайний рік для медіа. Враження редакції MediaSapiens
Події, проекти, сюжети й заяви, які запам’яталися нам найбільше.
«Плюралізм у джинсі», новини з соцмереж та потреба у медіаграмотності — медійні тренди 2017 року
ГО «Детектор медіа» разом з Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика та Інститутом масової інформації презентували результати моніторингів інформаційного поля за рік.

Автори

К
С