Журнал Time назвав «Людину року»
Журнал Time вибрав персоною року «порушників мовчання».
Сайт The Not Yorker публікує ілюстрації, які не взяли на обкладинку The New Yorker
Художники Пітер Райан (Peter Ryan), Кріс Геш (Chris Gash) і Джек Ділан (Jack Dylan) запустили сайт, на якому ілюстратори можуть показати свої роботи, які розглядалися для обкладинки журналу The New Yorker, але потім були відхилені з певних причин.
Медіаграмотність і санкції допоможуть подолати пропаганду та фейкові новини
Розвиток критичного мислення, поширення медіаграмотності, санкції щодо диктаторів і авторитарних урядів допоможуть подолати наслідки від фейкових новин і пропаганди, в першу чергу російської.
Прокуратура Мальти звинуватила трьох осіб у вбивстві журналістки Дафни Каруани Галіції
На Мальті прокуратура висунула звинувачення трьом особам за підозрою у вбивстві журналістки-розслідувачки Дафни Каруани Галіції.
ООН закликала Азербайджан скасувати заборону на виїзд Хадіджі Ісмаїловій
Експерти ООН з прав людини Девід Кей та Майкл Форст закликали владу Азербайджану скасувати заборону на виїзд за кордон Хадіджі Ісмаїловій.
YouTube поліпшив алгоритми виявлення екстремізму й працевлаштує тисячі модераторів
Відеохостинг YouTube компанії Google має намір збільшити кількість адміністраторів, які борються з поширенням екстремізму та контенту, що може ображати почуття людей і зокрема дітей.
«Радіо Свобода» заявляє, що російське ЗМІ перекрутило слова їхнього експерта
4 грудня російське видання Life! розмістило новину під заголовком «В ефірі “Радіо Свобода” закликали “різати русню”» – радіостанція це спростовує.
Канада хоче долучитися до протидії пропаганді та кібератакам у Східній Європі
Постійний комітет із закордонних справ та міжнародного розвитку парламенту Канади вважає, що країні слід долучитися до сусідніх із Росією держав у розробці засобів кібернетичного захисту та протидії пропаганді.
Нам не відомо, якими будуть обмеження для «Радіо Свобода» в РФ – Томас Кент
Президент «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода» Томас Кент заявив, що медіакорпорації наразі невідомий характер обмежень її роботи в РФ після внесення до списку ЗМІ-«іноземних агентів».
Apple незабаром перерахує Ірландії 13 мільярдів євро податків
4 грудня міністр фінансів Ірландії Паскаль Донох'ю повідомив, що уряд країни та Apple домовились про формат перерахування 13 мільярдів євро податків.

Автори

S
К
С