За книгою «Вогонь і лють: у коридорах Білого дому Трампа» знімуть серіал
Компанія Endeavor Content викупила права на екранізацію книги журналіста Майкла Волффа «Вогонь і лють: у коридорах Білого дому Трампа».
Фотокореспондент Associated Press присоромив колег за постановочні фото
Фотокореспондент Associated Press і співзасновник агентства Absurd Photos А. М. Ахад (A. M. Ahad) виклав у Facebook відеоролик, на якому видно, як фотографи імітують документальну зйомку.
Журнал National Geographic показав, як змінювалися його обкладинки за 130 років
Журнал National Geographic презентував відео про те, як змінювалися його обкладинки починаючи з 1888 року, коли Національне географічне товариство США випустило перший номер.
Компанія WhatsApp запустила окремий додаток для бізнесу
18 січня американська компанія представила Android-додаток WhatsApp Business для малих бізнесів, який можна завантажити безкоштовно.
Як «сильна евристика» може змінити підхід до медіаосвіти, — дослідження
Навіть високоосвічені люди погано відрізняють надійні джерела інформації в мережі від ненадійних, свідчить експеримент у Стенфордському університеті. Дослідники пропонують нові підходи до фактчекінгу, засновані на методі «сильної евристики».
У Судані затримали журналістів Reuters і AFP
Правоохоронці Судану затримали стрингера інформаційного агентства Reuters та репортера агенства AFP, які висвітлювали протести у столиці країни — місті Хартум.
До 22 січня — подача заявок на участь у Лабораторії Інтервізуальності
Українська громадська організація «Ґараж Ґенг» запрошує журналістів, дизайнерів та аналітиків взяти участь у Лабораторії Інтервізуальності.
Twitter інформуватиме користувачів, чи бачили вони контент «тролів» з РФ
Компанія Twitter повідомлятиме користувачів, чи бачили вони контент, створений співробітниками прокремлівського «Агентства інтернет-досліджень», більш відомого як «фабрика тролів».
Португальський телеканал показав карту України без Криму
15 січня у телерепортажі телеканал Viseu Now м.Візеу, що в Португалії, показав карту України без Автономної Республіки Крим.
Facebook продовжить розслідувати, чи впливала Росія на перебіг Brexit
Американська компанія Facebook продовжить своє розслідування щодо можливого впливу Росії на перебіг референдуму щодо виходу Великої Британії з Європейського Союзу, який відбувся в 2016 році.

Автори

S
К
С