Українські художниці, які працювали над фільмом «З любов'ю, Вінсент»: «Це неймовірний досвід!»
Художниці Катерина й Тетяна Очередько ввійшли до тринадцятки українських митців, які опановували жанр олійної анімації для фільму «З любов'ю, Вінсент» Дороти Кобєли та Г’ю Велчмена. Разом сестри створили понад дві тисячі картин для польсько-британської стрічки, номінованої на «Оскар», і зрозуміли, що хотіли би продовжити роботу в анімації.
«Нам довелося стати детективами», — інтерв’ю з режисером фільму «З любов’ю, Вінсент»
Режисер анімаційної стрічки «З любов’ю, Вінсент», номінованої на цьогорічний «Оскар», Г’ю Велчмен (Hugh Welchman) розповів, як знімався проект і чому фільм, який спершу відмовлялися фінансувати, зібрав у прокаті понад 20 мільйонів доларів.
Літературний репортаж і правило трьох «с». Інтерв’ю з Олесею Яремчук, редакторкою видавництва «Човен»
Репортерка та головна редакторка видавництва «Човен» розповіла про роботу над серією своїх матеріалів про нацменшини, специфіку літературного репортажу й книжки «Човна», які незабаром з’являться в продажу.
Світові події 2017 року в карикатурах
Карикатуристи з різних країн світу – від США до ПАР, від Йорданії до Марокко, поділилися своїм баченням головних політичних подій, які сталися в році, що минає.
2017-й — надзвичайний рік для медіа. Враження редакції MediaSapiens
Події, проекти, сюжети й заяви, які запам’яталися нам найбільше.
Яку книжку подарувати журналісту? П’ять ідей: серйозних та не дуже
Книжка Террі Пратчетта про журналістику, екскурс у життя найзаможніших від Христі Фріланд, погляд на стенфордський психологічний експеримент сорок років потому і дві гарні художні книжки.
Що таке експеримент із медіаосвіти в Україні: 15 запитань та відповідей
Все, що потрібно знати про всеукраїнський експеримент зі впровадження медіаосвіти.
Нейрофизиолог Сергей Тукаев: «Чем меньше мы смотрим ТВ — тем мы умнее и менее депрессивны»
Украинский ученый Сергей Тукаев рассказал о том, как именно медиа влияют на человеческий мозг и кто этим пользуется. Почему хорошая новость — это отсутствие новости. Изменяют ли ужастики уровень агрессивности у женщин и мужчин. Чем именно чреват просмотр сцен насилия на ТВ. И правда ли, что реклама, озвученная мужским голосом, более эффективна.
Директорка школи, де медіаграмотності вчать в усіх класах: «Медіаосвіта — це потреба часу»
Директорка школи №42 м. Дніпра Людмила Гожа розповіла, в яких форматах її навчальний заклад бере участь у всеукраїнському експерименті з медійної освіти, чи подобається ця ініціатива учням і що потрібно для того, щоб всі українські школи навчали критичного сприйняття інформації зі ЗМІ.
Дружба «акул» та «китів»: як ГО співпрацювати зі ЗМІ
Надсилати прес-реліз чи писати редактору «у приват»? Якими темами громадські організації можуть зацікавити медіа? Як журналісти можуть допомогти благим справам ГО? Про це та інше ішлося 16 листопада на дискусії, організованій Інститутом масової інформації (ІМІ) в рамках VI Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства України.

Автори

К
С