Какая ж хунта без репрессий?
Практически весь минувший год в украинских СМИ всплывала тема якобы политических репрессий и якобы политических заключённых.
Про трамваї Кличка, які «не підходять місту»
… або як навіть у шанованих виданнях можуть з’явитися тенденційні матеріали.
Слідами президентської прес-конференції
Остання прес-конференція була певною мірою знаковою, бо як ніколи наочно виокремила вади й президентського спілкування з громадськістю, й журналістського спілкування з владою.
Об осколках «русского мира» в праздничном информпространстве
Водка как главный новогодний напиток, тоска по «настоящей» холодной зиме, а Святой Миколай на смену Деду Морозу на ТВ так и не пришел.
Страшная новогодне-рождественская сказка
Победа Майдана, изменение геополитических реалий так до сих пор и не породили волну украинской поп-музыки — новой, качественной и принципиально отличной от российской.
Приїде Байден і всіх розсудить
Висвітлення візиту Джо Байдена справило враження дипломатичної некоректності його поведінки — якої насправді не було: американський політик змальовував об'єктивний стан речей, а зовсім не диктував Україні свої примхи та забаганки.
Про підсумки виборів, інформаційну політику, ЗМІ та національну безпеку
Нинішній стан ЗМІ значною мірою не перешкоджає, а сприяє формуванню влади на старих, ще кучмістських засадах
Бий своїх, щоб чужі боялися
Це вже в українській історії не вперше. Після Помаранчевої революції було те саме: щойно ЗМІ відчули свободу, щойно переконалися, що критикувати владу можна безпечно — одразу ж критика, причому критика огульна, перетворилася на моду, на мейнстрим і дуже швидко на цілеспрямоване нищення влади.
Маріупольський шок, або Патріотичний ексгібіціонізм
Самозаспокоєння й благодушність — от що панує в наших ЗМІ, коли йдеться про доленосні для України речі. Замість повідомляти аудиторії всю правду, зокрема й гірку, наші ЗМІ наввипередки демонструють власний патріотизм — а точніше, те, що вони вважають за патріотизм.
День жалоби без правил
День жалоби — а як він має виглядати на телеекрані? «Заборонено розважальні програми» — тоді що таке розважальні програми? А того ніде не написано, це кожний канал вирішує на власний розсуд. А коли одразу після хвилини мовчання за загиблими від голоду виходить реклама наїдків, де вас переконують у неймовірних смакових якостях чергового конвейєрно-кулінарного шедевра?..

Автори

К
С