Британець переконаний, що зняв на відео таємничого художника Бенксі – ЗМІ

Британець переконаний, що зняв на відео таємничого художника Бенксі – ЗМІ

17:24,
5 Лютого 2018
2719

Британець переконаний, що зняв на відео таємничого художника Бенксі – ЗМІ

17:24,
5 Лютого 2018
2719
Британець переконаний, що зняв на відео таємничого художника Бенксі – ЗМІ
Британець переконаний, що зняв на відео таємничого художника Бенксі – ЗМІ
Автори:
Наприкінці січня мешканець британського міста Кінгстон-апон-Халл Річард Тільсон зняв на відео чоловіка, який може виявитися стріт-арт художником Бенксі.

Про це повідомляють британські ЗМІ, зокрема The Independent.

Англійський художник Бенксі вже близько 10 років широко відомий у світі своїми гостро соціальними графіті, проте досі офіційно не встановлено його особу. Щодо цього регулярно виникають різні здогадки.

Нещодавно 39-річний бізнесмен Річард Тільсон зняв на відео кількох чоловіків у місті Кінгстон-апон-Халл в Східному Йоркширі. Він стверджує, що одним із них є Бенксі.

25 січня пан Тільсон поблизу свого будинку побачив фургон, в якому, як йому здалося, сиділи грабіжники. Він вирішив зняти підозрілих людей на відео. Один чоловік сидів у авто й дивився на телефон, а другий (водій) вийшов. Річард Тільсон пішов за ним. Переслідуваний дійшов до свіжого графіті з хлопчиком, який тримає дерев'яний меч-олівець, і сфотографував його.

Наступного дня фото з цим графіті з'явився в офіційному Instagram-акаунті Бенксі. Таким чином з'ясувалося, що це його робота.

Пан Тільсон тепер вважає, що йому вдалося сфотографувати самого Бенксі – у чорній бейсболці та темних сонцезахисних окулярах. 

Хлопчик з дерев'яним мечем був намальований на розвідному мості, який не працює. Пізніше хтось зафарбував графіті білою фарбою, але місцеві мешканці відновили оригінальний малюнок.

 

Публикация от Banksy (@banksy)Янв 26, 2018 в 11:45 PST

ЗМІ припускають, що Бенксі створив ще два графіті в Халлі, але він ще не підтвердив їх авторство.

Бенксі розпочав кар'єру графітиста всередині 1990-х років і з тих пір йому вдається не виказати свою особу.

У 2016 році вчені Лондонського університету королеви Марії заявили, що їм вдалося дізнатися ім'я Бенксі. За їхніми даними, це художник Робін Ганнінгем. Це ж ім'я називали журналісти-розслідувачі різних видань починаючи з 2008 року.

Хтось натомість уважає, що художником насправді є засновник групи Massive Attack Роберт Дель Ная. Згідно іншої теорії, графіті по всьому світі створює колектив митців, об'єднаних одним псевдонімом. 

У 2010 році Бенксі взяв участь у кінофестивалі Берлінале зі своїм фільмом «Вихід через сувенірну крамницю» про французького художника Тьєррі Ґуетта. Бенксі пройшов інкогніто, в масці, по червоній доріжці фестивалю. Фільм був номінований Американською кіноакадемією на «Оскар» у категорії «Найкращий документальний повнометражний фільм».

Як писав MediaSapiens, у 2011 році Бенксі присвятив одну зі своїх робіт медіамагнату Руперту Мердоку.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
SWNS.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду