Британці створили розширення браузера «Не втрачай віри в Санту»

Британці створили розширення браузера «Не втрачай віри в Санту»

13:22,
9 Грудня 2015
1743

Британці створили розширення браузера «Не втрачай віри в Санту»

13:22,
9 Грудня 2015
1743
Британці створили розширення браузера «Не втрачай віри в Санту»
Британці створили розширення браузера «Не втрачай віри в Санту»
Автори:
Розробники з британської VPN-компанії HideMyAss запропонували розширення браузера, яке має на меті захистити дітей від завчасного усвідомлення, що Санти Клауса не існує.

Про це повідомляє видання Mashable.

Розширення браузера підходить до браузерів Chrome та Firefox і називається «Не втрачай віри в Санту». Воно блокує результати на пошукові запити дітей на кшталт «Санта насправді не існує», чи «Справжній Санта». Водночас на екрані з'являється сам білобородий дід, який суворо показує на дітей пальцем.

У компанії Hide My Ass розповіли, що ідея створити такий інструмент прийшла до них після того, як одне з опитувань показало, що інтернет принаймні частково винен у тому, що діти стали раніше зневірюватися в існуванні Санта Клауса.

«Може, це тому, що вони бачили онлайн-рекламу подарунків, яких просили в Санти,  чи може, вони задавали Санту в пошук та натрапляли на сайти, що відкривали їм справжнє його походження, або на невдалий пост у соцмедіа, але саме інтернет став головною причиною того, що віра в Санту руйнується», - констатують програмісти.

Під час тестування додатку виданням Mashable, він справді блокував такі пошукові запити в Google як «Чи Санта справжній», «Санта несправжній» й у тому числі публікації про цю розробку. Активація продукту займає 1-2 секунди.

Нагадаємо, переможцями конкурсу Media Hack Weekend «1+1 медіа» цього року стала команда Spillikin, яка розробила віртуальний ляльковий театр, у який можуть грати батьки й діти з різних пристроїв, навіть перебуваючи далеко один від одного.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: mashable.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду